Gökırmak Mah. Cumhuriyet Cad. No:42/A Durağan SİNOP
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

TheLifeLong, 2014 yılında SML Yayıncılık, Kozmetik, Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri ticari unvanı ile İsmail YURDSEVEN tarafından kurulmuştur. Alanlarında uzman kişilerin bir araya geldiği çatı olan TheLifeLong, insan sağlığını önemseyen, prensip ve istikrarı ticaretin koşullarına göre değil, insanın ve doğalın gerçekliğine yönelik kalite yönetimi ile hareket etmektedir.
Bugün yüzlerce firmanın faaliyet gösterdiği sektöründe, başarıya ulaşmayı mutlu yüzlerde görmek isteyen TheLifeLong, üretim deneyimini güçlü ortaklıklarına borçludur. Hammadde, karışım, dolum, test, kalite kontrol, matbaa, reklam vb. süreçlerin yanı sıra Ar-Ge yönetimindeki güçlü referans ve çözümler ile uzun süren çalışmaların ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır.
Doğala ve Doğaya olan hassasiyetimiz ile çıktığımız yoldaki yol arkadaşlarımızı, “Önce İnsan” diyen kimselerle kesiştirdik. Güven ve Güvenirliğin her geçen gün azaldığı yüzyılımızda düşürülmüş değerleri diriltme amacı ile şimdimizi ve geleceğimizi oluşturmaya gayret ettik. Diğer alanlardaki başarılarımızın tesadüf olmadığını biliyor ve 1 yıllık Ar-Ge’nin neticesi ile çıkan ürünlerimizdeki başarıyı gülen yüzlerler ile takdir edeceğinizden kuşkumuz yok.

Güzelliğinizin Danışmanı…

  • Yüz Temizleme Jeli
  • Cilt Sıkılaştırıcı Jel
  • Termal Kil Maskesi
  • Kırışıklık Karşıtı Krem

TheLifeLong, markasını taşıyan ürünlerimizin her geçen gün artması için yoğun mesailer harcıyoruz. Gelecek bizim için hiçbir zaman uzak olmadı. Hedeflerimizi belirlerken, geçmiş ve geçmişlerin tecrübe ve birikimlerini daima dikkate aldık. Bu hususta bizlerden emek ve tecrübelerini esirgemeyen çok kıymetli dostlarımıza güvenilir ürünler üreterek teşekkür ettik. Siz kıymetli kullanıcılarımızın bizimle güzelleşen bir aile olduğunuzu ve sizlerden gelecek tavsiye, şikâyet, öneri ve görüşlerinizi dikkate alarak devam ediyoruz.
Kullanıcılarımız müşterilerimiz değil, bizimle büyüyen bir ailedir. Hiçbir zaman karlılığı ön planda tutan tüccarlar olmadık.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz.
Kullanamadığımız bir ürünü üretmek gafletine düşmedik
Paraben ve SLS vb. gibi insan sağlığına zarar veren maddeler ile yüksek karlılık sağlamak için insan sağlığına ve doğalına hiçe saymadık. Sizlere ulaşmadan önce stabilite testlerden geçen ürünlerimizi sizlerden önce bizler kullanıyoruz.
Patentli ve Dünya Sağlık Örgütlerince onaylanmış
Olan aktif maddeleri kullanırken, hassasiyetle formüle ediyoruz.
Biz takdirlerinizle yol yürümek isteyen, sizleri mutlu görmek isteyen TheLifeLong Ailesiyiz.

Tüm kullanıcılarımıza bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Tesislerini, Ar-Ge ve projelerimize açan kıymetli iş ortaklarımıza yanımızda durdukları ve esirgemedikleri yol arkadaşlıkları için teşekkürü borç biliyor, saygı ve hürmetlerimizle nice güzel günlere…

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: